"Pi čaj miláčik"

"Pi čaj miláčik"

Rezervácia a predaj lístkov v Infosen Senica (tel.č.: 034 651 6459)

"Pi čaj miláčik"

Divadlo komédie Bratislava

Dom kultúry Senica

18.5.2023 (štvrtok) o 19 h.

Vstupné: 17 €

Predpredaj: Infosen Senica, tel.č.: 034 651 64 59

,,Brilantná francúzska komédia z divadelného prostredia, ocenená Moliérovou cenou ako KOMÉDIA ROKA".

Významná divadelná spoločnosť skúša bulvárnu hru. Je niekoľko dní pred premiérou. Nič nie je pripravené: technický personál je flegmatický, garderobierka neochotná, duchom neprítomnej režisérke všetko prerastá cez hlavu. Medzi hercami vládne eletrizujúca nálada, hlavná predstaviteľka je na pokraji nervového zrútenia z prvého milovníka - syna producenta, ktorý si ho protekčne ,,nanominoval" do hry. Nemotorne, nesmelo, naivne a ťarbavo vchádza po prvý raz na javisko.

Takto sa začína komédia v podaní takmer ,,kalamitných" hercov. Poviete si: Hotová katastrofa! Omyl skvelá zábava!

Naša komédia poodhalí oponu divadelného zákulisia. Kam mnohí nesmú. Ale vy musíte! Čaká na vás výdatná porcia liečivého smiechu.

Diváci sa stávajú svedkami nielen poslednej generálky pripravovanej hry, ale aj jej premiéry. Namiesto toho, aby boli herci perfektne pripravení na deň D, dokonale popletú všetky svoje repliky a výstupy. Premiérový večer sa mení v peklo. Ich snaha sa zvrhne na zábavný kolotoč smiešnych situácií. Nepredvídateľné momenty sa valia jeden za druhým. Herci sa zúfalo snažia zachrániť, čo sa dá. Bláznivosť absurdity sa mení v smiech. Ale len my vieme, že nejde o nič výnimočné - je to jednoducho DIVADLO.

Hrajú:

Zuzana Tlučková / Lucia Vráblicová / Jana Lieskovská / Karin Olasová / Lucia Lapišáková, Dávid Hartl / Peter Makranský, Pavol Plevčík / Peter Kočiš, Martin Kaprálik / Přemek Boublík, Miroslava Drínová / Katarína Ivanková, Tibor Halada

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Štvrtok, 18. 5. o 19:00 Kúpiť
Názov: "Pi čaj miláčik"
Cena: od 17,00 €
Miesto: Dom kultúry Senica
Námestie oslobodenia 11/17
905 01 Senica
Zobraziť na mape